III. konference „Škola na dotek“ – zhodnocení projektu

Rádi bychom Vás pozvali na III. – závěrečnou – konferenci úspěšného projektu MČ Praha 6 „Škola na dotek“, která proběhne

17. září 2014 od 13:00 na Základní škole Dědina (Žukovského 6/580, Praha 6).

Program konference je zaměřen na zhodnocení konkrétních přínosů i úskalí spojených se zapojováním dotykových zařízení do běžné výuky základních škol, výměnu zkušeností účastníků i propagaci projektu.

Konference poskytne komplexní reflexi projektu ze strany zřizovatele škol (MČ Praha 6 - radní PhDr. Ondřej Balatka, Ph.D.), pedagogického experta, zajišťujícího dohled na kvalitu projektu (PhDr. Ondřej Neumajer, Ph.D.), ředitelů základních škol zapojených do projektu i pohled ze strany společnosti zajišťující v projektu vzdělávání (BOXED).

V rámci konference proběhne ukázková hodina, při které si vyzkoušíte přínos těchto nových metod v úloze žáka přímo sami na sobě. Následně proběhne workshop, nabízející pohled i ze strany učitele – zapojení tabletu do výuky, tvorba příprav i možnosti využití vlastních zařízení žáků.

Vzhledem k zahrnutí plné škály aktérů projektu včetně interaktivního programu, bude pro Vás účast na konferenci cennou inspirací v případě, že uvažujete o zavádění obdobné atraktivní inovace výuky právě ve vaší škole.

Na základě nových výzkumů České školní inspekce připadá výuka žákům v Česku neatraktivní, přijďte se dotknout inspirace, jak to napravit!

Podrobný program konference je dostupný zde, vlastní notebook či tablet si vezměte s sebou.

Registrace na konferenci je dostupná zde. Účast je zdarma, kapacita sálu je omezena.

 

Těšíme se na Vaší účast!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Kontrolní heslo *

* Zkopírujte nebo opiště sem *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>